Hem sürekli yenilenebilme imkanı hem de her türlü görsel malzemeyi bir arada sunabilme fırsatı, CD ve usb'yi cazip bir tanıtım aracı haline getirmiştir.
/ Diğer Hizmetler / Interaktif Tanıtım CD ve USB Oluşturma
Interaktif Tanıtım CD ve USB Oluşturma
Interaktif Tanıtım CD ve USB Oluşturma, görsel sunum, interaktif cd, interaktif usb, video animasyon, cd üzeri baskı

Günümüzün en önemli medya elemanlarından biri olan Interactive cd (katalog cd)  ve usb ülkemizde de gittikçe yaygınlaşmaktadır. Hem sürekli yenilenebilme imkanı hem de her türlü görsel malzemeyi bir arada sunabilme fırsatı, CD ve usb'yi cazip bir tanıtım aracı haline getirmiştir.

 

İnteraktif CD ve USB Hizmetlerimiz.

  • İnteraktif Cd ve USB Tasarımı
  • Görüntülü, Sesli ve Video Animasyon Çalışmaları
  • Video Sunum Hazırlama

Interactive cd ve USB size sınırsız görüntü, yazı ve ses imkanı sunacaktır. Bütün firmanızı tek bir cd ile fuarlarda, seminerlerde, müşteri görüşmelerinde yüksek kaliteyle temsil edebileceksiniz. Gelişmiş dünya ülkelerinde artık klasik kataloglar yerine interaktif, çarpıcı ve dikkat çekici cd kataloglar kullanılmaktadır. Periyodik olarak güncelleştirilecek bir katalog, en etkili reklam aracınız olacaktır. Çok sayıda ürünü bir katalogda sunma imkanı veren Cd Katalog, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerinize firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanın, onların bu ürünlere ulaşmasını sağlamanın en pratik yoludur.

Firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanın, onların bu ürünlere ulaşmasını sağlamanın en pratik yoludur.Interaktif ve CD ve USB fiziksel bir ürün olduğu için fuar ve tanıtımlarda kolayca dağıtılaiblir. Bu sayede kolayca hatırlanabilirsiniz.

Ayrıca istediğiniz adetlerde tasarlanan özel kutuları ve CD üzeri baskı çözümleri kurumsallığınızı arttıracaktır.