İç - dış mekan, ürün fotoğraf çekimleriniz yüksek çözünürlükte kalitede profesyonel fotoğrafçı ile sunulmaktadır. Cazip bütçeler ile profesyonel hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçin.
/ Diğer Hizmetler / Profesyonel Fotoğraf Çekimi
Profesyonel Fotoğraf Çekimi
Profesyonel Fotoğraf Çekimi, ürün çekimi, fotğraf çekimi, photoshop, yemek çekimi, mekan çekimi, 360 sanal tur, dijital çekim, profesyonel fotoğrafçı, iç mekan fotoğraf, dış mekan fotoğraf, stüdyo çekim

İç veya Dış Mekan Çekimleri

İç yada dış mekan fotoğraf çekimleriniz yüksek çözünürlükte kalitede profesyonel fotoğrafçı ile sunulmaktadır. Mekan çekimi ister digital ortam istenirsede dilediğiniz ebatlarda kart, albüm kitapcıkları veya poster olarak teslim edilebilmektedir.  Çekilen fotoğraflar iyileştirilir ve istenmeyen objelerden arındırılır. Çekim sonucu fotoğrafları basılı ilanlarınızda, kataloglarınızde veya dijital olarak katalog ve web sitenizde kullanabilirsiniz. Ayrıca istenildiği takdirde tüm fotğrafların ufaltılmış versiyonlarıda teslim edilebilir.

 

Ürün Çekimi

Ürün çekimi, gerek kendi stüdyomuzda gereksede sizin belirlediğiniz mekanda gerçekleşebilmektedir. Ürün çekimleriniz jpg, tiff yada png formatta dilerseniz dekupajı yapılmış şekilde teslim edilebilmektedir. Çekilen fotoğraflar iyileştirilir ve istenmeyen objelerden arındırılır. Çekim sonucu fotoğrafları basılı ilanlarınızda, kataloglarınızde veya dijital olarak katalog ve web sitenizde kullanabilirsiniz. Ayrıca istenildiği takdirde tüm fotğrafların ufaltılmış versiyonlarıda teslim edilebilir.

 

360 Sanal Tur

Sanal Tur ile mekanınızın artık 360 derecede tüm gerçek görsel detaylarını müsterilerinize sunabilirsiniz. Profesyonel 360 panaromik fotoğraflarınız özel programlarımız sayesinde gerek web sitenizde gerekse tüm akıllı telefonlarda çalışabilir şekilde digital olarak size teslim edilmektedir.

 

Cazip bütçeler ile profesyonel hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçin.