Türkiye'de Bilişim sektörünün öncü kuruluşlarından birisiyiz. Tüm dijital ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz çünkü yaratıcı fikirler, yenilikçi tasarımlar, performans ve dijital analiz alanlarında şirketinizin nihai hedeflere ulaşmasına yardımcı olacak çözümleri tarafınıza sunabiliriz.
/ Hakkımızda
Hakkımızda

Tam anlamıyla bir hizmet ajansıyız. 

 
Türkiye'de Bilişim sektörünün öncü kuruluşlarından birisiyiz. Tüm dijital ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz çünkü yaratıcı fikirler, yenilikçi tasarımlar, fonksiyonel yazılımlar ile şirketinizin nihai hedeflere ulaşmasına yardımcı olacak çözümleri tarafınıza sunabiliriz.
 
 
Sektörde her alanda hizmet vermekteyiz, kendimizi devamlı yeniliyoruz ve yüksek teknik kapasitemiz ile ülkemizin büyük kuruluşlarına hizmet vermekteyiz. Ayrıca enternasyonel müşterilerimiz içinde hizmet vermekteyiz.
 
 
İnterneti, bir reklam aracının yanısıra Pazarlama departmanı olarak görüyoruz ve her türlü görsel öğe yanında teknik kapasitemiz ile müşterilerimizin istenilen kitleye en doğru şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. 
 
 
BHF ART, yazılım, grafik, web sitesi tasarımı ve fotoğraf konusunda 18 yıllık geçmişi bulunan Boğaçhan Fidan tarafından kurulmuştur. Devamlı kendimizi geliştiren, teknolojiyi yakından takip eden, zamana ayak uyduran ve Internet sektörüne yenilikler katan bir kuruluş olma yolundan hiç bir zaman vazgeçmiyoruz.
 
 
BHF ART son yıllarda en çok tercih edilen yazılım teknikleri, şirketinize özel kullanıcı dostu web arayüz çalışmaları, tüm mobil cihazlara tam uyumlu kodlama yapılarıyla başarılı çözümler sunmaktadır. 
 
 
Sektörünüze ve hedef kitlenize uygun hazırladığımız web sitenize Internet Spesifik Pazarlama Tekniklerini; Sosyal medya danışmanlığı ve sosyal medya reklam danışmanlığı, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), adwords danışmanlığı vb. hizmetlerimizle şirketinizin bilinilirliğini ve marka değerini daha yukarılara taşıyoruz.
 
 
Bir Web Projesi yapabilmek için gerekli tüm hizmetleri, web hosting, web sitesi tasarımı, e-mail servisleri, e-ticaret çözümleri, crm, portal çözümleri, yazılım, logo tasarımı, arama motoru optimizasyonu, gerekli dile tercüme, profesyonel fotoğraf çekimi, imaj revizyonu, ve şirket gereksinimi olan diğer tüm konularda da profesyonel çözümleri sunuyoruz.
 
 
Yapılan işin ciddiyetinin farkında olan firmamız gelecektede yükselen grafiğiyle sizlere hizmet etmeye devam edecektir.
 
 
Daha iyisi için çalışıyoruz...