Mobil uygulama gerek cep telefonlarına gerekse tablet gibi işletim sistemlerine özel olarak geliştirilmiş olan yazılımlara deniyor. Mobil uygulamalar genelde mobil site ile her ne kadar karıştırılmış olsa da araların da çok fazla benzerlik taşımadıklarının altını da çizmek isteriz. Bu tür uygulamalar cihaza özel olarak tasarlanarak geliştirilmektedirler.
/ Mobil Uygulama
Mobil Uygulama
Mobil Uygulama,mobil çözüm, android uygulama, ios uygulama, windows uygulama, push mesaj, samsung uygulama, iphone uygulama, ipad uygulama, htc uygulama, mobil arayüz, ios arayüz, android arayüz

Günlük yaşantımız içerisinde küçükten büyüğe hemen herkesin dışarıya çıkarken bile yanından hiç eksik etmediği akıllı telefonları bulunuyor. Mobil uygulama gerek cep telefonlarına gerekse tablet gibi işletim sistemlerine özel olarak geliştirilmiş olan yazılımlara deniyor. Mobil uygulamalar genelde mobil site ile her ne kadar karıştırılmış olsa da araların da çok fazla benzerlik taşımadıklarının altını da çizmek isteriz. Bu tür uygulamalar cihaza özel olarak tasarlanarak geliştirilmektedirler.

 

Mobil Çözümler

Iphone, ipad, ipod gibi cihazlarda çalışabilir bir uygulama gerekiyorsa yazılımın IOS tabanlı olarak geliştirilmesi gerekiyor. Eğer Samsung tarzı cihazlarda çalışılması isteniyorsa Android tabanlı yazılım geliştirmek gerekmekte. Günümüzde artık mobil uygulamanın son derece büyük önem kazandığını söylemek gerekmekte. Hatta sadece telefon ve tabletlerde kalmamakta ve Mobil Uygulama (IOS ve Android) tv setlerinden akıllı televizyonlara kadar, gps cihazlarından araç müzik setlerine kadar girmiş durumda.

 

Gücünüzü Arttırın

Müşterilerin sürekli yakınında olmak, reklam faaliyetlerinizi yürütmek ve teknolojiyi takip eden bir şirket görüntüsü çizerek rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Özellikle ülkemizde ki büyük markalar mobil uygulamanın öneminin farkına varmış ve mobil çözümlerini hayata geçirmeye başlamışlarıdır. Sizlerde müşterilerinizle yakından iletişim kurmak ve müşterilerinizin de sizinle yakın iletişim kurmasını istiyorsanız bu tür uygulama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 

 

Mobil Uygulama Çözümleri

Akıllı telefonların her yaştan herkesin hayatına hızlı bir şekilde girmesi ile birlikte artık tüm yazılımların telefonlara göre uygulandığı da yadsınamaz bir gerçektir. Mobil uygulamalar ile telefonunuzu daha verimli bir şekilde kullanmanız mümkündür. Bu uygulamaların olmadığı bir cihaz düşünebiliyor musunuz? Yalnız her telefonun markasına ve yapısına göre uygulama seçenekleri farklılık göstermektedir.

 

Mobil uygulama çözümleri ile akıllı telefonunuzda tüm işlerinizi daha pratik ve etkili bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Gerek oyun indirme gerekse diğer tüm yazılımlarınızı mobil uygulamalar sayesinde daha etkili bir biçimde kullanmanız mümkündür. Push mesajlar sayesinde anlık bilgilendirme mümkündür. Ayrıca cihazlarda yer alan harita ve koordinat sistemleri ile yer bilgisi kullanımı birçok uygulamanın temelini oluşturmaktadır.

 

Mobil uygulama çözümleri ile özellikle kurumsal şirketler kendi bünyelerinde daha etkili ve daha hızlı çözümlere kavuşabilirler. 

 

Mobil Cihaz Uygulaması (IOS, Android ve Windows)

İnternetin ve teknolojinin iyiden iyiye giriş yaptığı günümüzde bilgisayarların dışında elimizdeki telefonlar ve tabletlerde bir bilgisayar görevi görmekte bu nedenle her an elimizin altında bulunan mobil cihazlar ile çeşitli uygulamalarını kolayca hayatımızda yer verebilmekteyiz. Hayatımızı kolaylaştırmakta olan uygulamalar her geçen gün daha fazla kullanılmaya ve tercih edilmeye başlanmış durumdadır. Mobil Cihaz Uygulaması sayesinde cihazlara özel kodlama ve yazılımlara mobil uygulama adı verilmektedir. Mobil cihaz uygulamaları kullanılacak cihaza uygun bir yazılımdan oluşmaktadır. Daha fazla işleve sahip, çok daha hızlı ve faydalı bir çalışma prensibine sahip olmak istenen durumlarda Mobil Cihaz Uygulaması tercih edilmektedir. Tercih edilen yazılım ve kodlama kullanılacak cihaz türüne göre geliştirilmektedir.

 

Sizin Tercihiniz Hangisi?

IPhone, ipad gibi mobil cihazlarda kullanılabilecek bir uygulama tercih ediyorsanız mobil cihaz uygulaması mutlaka IOS tabanlı olarak geliştirilmelidir. Yada tercih ettiğiniz cihaz türü Samsung, HTC türünden android işletim sistemine sahip akıllı tablet ve telefonlarda çalışsın istiyorsanız mobil cihaz uygulaması android tabanlı bir yazılım yada kodlama olmalıdır. Android tabanlı uygulamalar sayesinde samsung galaxy, samsung tablet, samsung note, htc one ve diğer tüm android tabanlı akıllı telefon vb. cihazlarınız üzerinde istediğiniz uygulamaları yine sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. IOS tabanlı mobil cihaz uygulamalarına ihtiyaç duyuyorsanız firmamızla iletişime geçerek talep ettiğiniz tüm uygulama tabanlarını en hızlı ve en ekonomik şekilde kolayca alabilirsiniz. IOS tabanlı uygulamalar ile iPhone, iPad mini, ipad ve iPod touch tarzındaki tüm cihazlarınız üzerinde sorunsuzca çalıştırabilirsiniz.

 

Daha Etkili Pazarlama

Mobil uygulama çözümleri hazırlayan firmalar ile daha güncel ve daha profesyonel uygulamalara erişmeniz mümkündür. Mobil uygulamalar sayesinde özellikle pazarlama işi ile ilgili uğraşan firmaların daha profesyonel bir şekilde uygulamalar ile müşterilerine ulaştığı da bir gerçektir.

 

Müşteri memnuniyetinde ve Marka Görünürlüğünde Artış

Marka kimliği ve en iyi görünüm ve en önemlisi de tutarlı olması da yine mobil uygulama çözümleri içinde en çok dikkat edilmesi ve üzerinde durulması gereken konulardan birisidir. Öncelikli olarak mobil ara yüz tasarımı yapılması müşterilerin mobil uygulama sırasında karşılaşabilecekleri sıkıntıların belirlenmesi ve bu sıkıntılara daha erken ve kalıcı çözümler bulunması açısından oldukça önemlidir. Bilgisayar ve mobil kullanıcılar için en kolay ve hızlı mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım kabiliyetine sahip ekibimizden destek alabilirsiniz.