Web Sitesi Tasarımı konusunda BHF ART Bilişim Teknolojileri ve Internet Hizmetleri, farklı, kaliteli, amaca uygun, güncel trendlere uygun projeler üretmektedir.
/ Mobil Uygulama / Web Sitesi Tasarımı
Web Sitesi Tasarımı
Web Sitesi Tasarımı, web tasarım, mobil site, mobil site tasarım, arama motoru optimizasyonu, içerik ve site yönetimi, mobil uyum, sosyal medya yönetimi, sosyal medya danışmanlığı, içerik yönetimi, kurumsal web sitesi tasarımı

Teknolojinin gelişim göstermesi ve internet kullanıcıların artması ile birlikte kurum ve kuruluşlar açısından web tasarımı önemi daha fazla artmaya başlamıştır. Internete olan bu ilginin artması mobil cihazların bu yöndeki kullanımınıda arttırmıştır. Kurumsal web tasarımı, kurumun kurumsal yanının ortaya çıkması ve kendi varlığını tüm geniş kesimlere dijital dünya sayesinde en iyi şekilde aktarabilmesi açısından fazlasıyla önem taşımaktadır.

 

Kurumun web sitesi dijital aynası olduğu için ziyaretçilerin bir bakışta şirketin prezentabl bir şirket olduğuna dair kanaat getirmesi çok önemlidir. Bu sebepten dolayı bu tür kurumsal web  hizmetlerinin son derece büyük bir önem arz ettiğini belirtmek gerekmektedir.

 

Tasarım ve interaktif uygulamaların bir arada sunulduğu projelerde uyum ve estetik ön plandadır.

 

BHF ART Bilişim Teknolojileri ve Internet Hizmetleri, kurumsal web sitesi tasarım projelerinde aşağıda yer alan akışı uygular:

 • Müşteri analizi
 • İhtiyaç analizi
 • Çözüm önerisi
 • Projelendirme
 • Teklif ve Onayı
 • Draft tasaımın hazırlanması ve onayı
 • Altyapının oluşturulması ve içeriğin adapte edilmesi
 • Test
 • Proje kapsamında ise eğitim
 • Test Onayı
 • Sitenin yüklenmesi ve yayına alma

 

İçerik ve Site Yönetim

Canlı yayına geçilmesinin ardından sitenin sürdürülebilirliğini ve dijital dünyadaki yerinin sağlamlaştırılması adına müşterinin tercihine göre İçerik ve Site Yönetim hizmetinin tercih edilmesi önerilir.

 

Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzde çok önem taşıyan sosyal medyadaki bulunurluk için sosyal medya planlaması ve danışmanlığı çok önem arz etmektedir. Bunun için sosyal medya danışmanlığı hizmeti müşterilerimize önerilmektedir.

 

Arama Motoru Optimizastonu

Olmazsa olmazlardan biri de Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) dur. Kurumunuzun varlığının arama motorlarında ön sıralarda yer alması artık bir gerekliliktir. Potansiyel milyonlara erişmek kurumun ve işiniz için çok önemlidir. Temel arama motoru optimizasyonu altyapısı tüm projelerimizde sisteme enetgre edilir ve İçerik ve Site Yönetim hizmetimiz dahilinde sürekli olarak takibi yapılır.

 

Siteniz Mobil Uyumlu mu ?

Siteniz mobil uyumlu değil ise Google sizi aramalarda geri plana atmaktadır. Ayrıca Google mobil aramalarda Mobil uyumlu web sitelerini  aramalarda “Mobil Uyumlu” uyarısı ile siteye girecek kullanıcıya ön bilgi olarak vermektedir. Bu sebeplerden dolayı artık Mobil Web Tasarımı ile veya Responsive Web Tasarımı ile sitenizi mobil uyumlu kılmanız dijital dünyadaki yerinizi ve bulunurluluğunuza fayda sağlayacaktır.

 

Dijital Dünyaya Sizi Yansıtalım

Web tasarım ajansı olarak farklı ve yenilikçi fikirler ışığında sizi Dijital Dünyaya tanıtıyoruz. Bunu yaparken kurumsal kimliğinizin detayları ile uyumlu, sade, şık ve ciddiyet çizgisi içerisinde sizinde incelemiş ve beğenmiş olduğunuz sitelerden fikirler alarak planladığınızdan daha da iyi bir sonuç ile çözüm oluşturuyoruz.