BHF ART Bilişim Teknolojileri ve Internet Hizmetleri, tamamen kendi kaynakları ile geliştirdiği ve güncelliğini koruduğu arama motoru optimizasyonu sistemi (SEO) ile sitelerinizi arama motorlarında ön plana çıkarmaktadır.
/ Web Sitesi Tasarımı / Arama Motoru Optimizasyonu
Arama Motoru Optimizasyonu
Arama Motoru Optimizasyonu, SEO, search engine optimization, google ön sıra, google ilk on, google ilk 10, SEO danışmanlığı, SEO hizmeti, ön sıra

Eğer ki internet ortamında sahip olduğunuz sitenizin Google’da üst sıralarda çıkmasını istiyorsanız mutlaka arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmeti almanız gerekir. Seo danışmanları tarafından alacağınız hizmetlerle birlikte web sitenizi Google arama motorlarına uyumlu bir hale getirebilir ve seo başvurularınızın olumlu sonuçlanmasına katkı sağlarsınız.

 

BHF ART Bilişim Teknolojileri ve Internet Hizmetleri, tamamen kendi kaynakları ile geliştirdiği ve güncelliğini koruduğu arama motoru optimizasyonu sistemi (SEO) ile sitelerinizi arama motorlarında ön plana çıkarmaktadır. Sistem hem site içi (on-site) hemde site harici (off-site) çalışmaktadır.


Sistem mevcut altyapılarımıza entegre olarak sunulmaktadır. Ayrıca istenildiği takdirde sadece SEO hizmetide verilebilir.
Arama motoru optimizasyonu ile web sitenizi aramalarda ilk sıralara taşıyabilirsiniz. Böylelikle, ilk göze çarpan sitelerden biri olma şansını yakalar ve daha çok tıklanma olanağı sağlanmış olur.


Arama motoru optimizasyonu, arama motoru optimize edici için kullanılan bir kısaltmadır. Siteniz için yapılan aramalarda, sitenize daha çok ziyaretçi gelmesini sağlar. Günümüzde, internet kullanıcıları, aradıkları konuları arama motorlarına yazarak bulmakta ve daha kolay yoldan ulaşmaktadırlar. Hatta web site isimleri bilinse bile adres çubuğu yerine arama motoruna giriş yapılmaktadır.


Arama motorlarında arama yapılırken hangi kelimelerin(keywords) geçeceğini seçmek oldukça önemlidir. Bu kısımda sizin için internet ortamında gerekli araştırmaları yapar ve rakip sitelerin arama motorlarında daha çok hangi kelimeler ile arandığını araştırmasını yapar, en doğru kelimeleri seçme de yardımcı olur ve sonrasında uygulamasını gerçekleştiririz.
Üst sıralara yolculuğa hazır mısınız?


bhf@SEO ürünümüz ile arama motorlarında üst sıralara çıkın.