Gelişmiş teknolojik alt yapılar ile internet ortamında tüm ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yazılım alt yapısı hazırlıyoruz. Yapılacak tüm sitelere özel yazılım alt yapısı kullanarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir yapı oluşturuyoruz. Web Yazılımlarımızda ihtiyacınız olan tüm modülleri ekleyebiliyoruz.
/ Web Sitesi Tasarımı / Web Yazılımı
Web Yazılımı
Web Yazılımı, özel yazılım, içerik yönetimi,Otel rezervasyon sistemleri, Online satış mağazaları, Zincir yönetimi,Satış otomasyonu, Bayi otomasyonu, Özel ödeme çözümleri, Gelişmiş portal uygulamaları,Intranet çözümleri, Müşteri yönetim sistemleri (CRM), İçerik yönetim sistemleri ,Teklif yönetim sistemleri,Eğitim ve sınav sistemleri,Üretim takibi,Online destek CHAT uygulamaları,E-Posta ve SMS apileri

Gelişmiş teknolojik alt yapılar ile internet ortamında tüm ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yazılım alt yapısı hazırlıyoruz. Yapılacak tüm sitelere özel yazılım alt yapısı kullanarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir yapı oluşturuyoruz. Web Yazılımlarımızda ihtiyacınız olan tüm modülleri ekleyebiliyoruz. 

 

Ayrıca bugüne kadar kendini ispatlamış ürünlerimizden ve hazır modüllerimizden ihtiyacınıza göre seçip gerekirse özelleştirerek hızlıca uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Daha Hızlı Altyapı Kendimize özel geliştirdiğimiz sistemimiz ile yazılım alt yapınız için kullanılacak tüm kodları , Scriptleri ve Elementleri arka planda stabil hale getirerek çok daha hızlı çalışmasını sağlıyoruz. Kullanım kolaylığı sağlaması web yazılımlarının vazgeçilmezlerinden birisidir.  Özel panelimiz ile kullanımı çok kolay olan bir arayüz tasarladık. Özel Panelimiz ile herkesin çok kolay anlayabileceği ve daha kullanışlı ve esnek bir yapı ile veri girişini kabus olmaktan çıkarıyoruz.

Yazılım güvenliği günümüzde artık neredeyse tüm verilerin internet ortamında kullanıldığı bu günlerde çok büyük önem taşımaktadır. Verilerinizin daha güvenli hale gelebilmesi için kullandığımız yazılım alt yapısını özel yazılımlar desteği ile test ederek veri güvenliğini sağlıyoruz.

 

Projeniz Emin Ellerde

Web işlerinin tasarım ve hazırlanmasına geçiş yapılmadan önce en çok dikkat edilen temel hususlardan birisi de web projeleri yönetmi olduğunu söyleyebiliriz. Bu konuda tüm evrelerde sınırsız danışmanlık sağlıyoruz. Herhangi bir projenin bitirilmesi, kodlanması, tasarlanması yahut organize edilmesi süreci proje yönetiminin içerisinde yer almaktadır. Web projelerinin hazırlanması sırasında mutlaka iş ilerleyişinin disiplin çerçevesince olmasına yüksek hassasiyet veriyoruz.

Projenin amacına ulaşması için önceden planlanması gerekmektedir. Çağımız artık hem internet hem de iletişim tabanlı olduğundan dolayı her geçen gün yeni fikirler ortaya çıkmaktadır. Bu fikirleri hayata geçirerek geniş kesimlere duyurmak artık web projeleri yönetimi ile birlikte mümkün olmaya başlamaktadır. İşe proje analizi ile başlanmaktadır. Projenin ilk örnek çalışmasının da hazırlanılmasının ardından ise süreç başarıyla planlanmış olur. Projenizde yazılım kodlamasının giydirilmesinin ardından ise projenin hayata geçirilmesi için yayın hayatına atılmış olur.

Gelişmiş CMS paneli ile içeriklerinizi hiçbir 3. parti yazılım olmaksızın değiştirebilir ve yeni içerik ekleyebilirsiniz. Sunduğumuz panel ile sitenizin % 99'luk kısmını dinamik hale getiriyoruz. Panelimizde Arama Motoru Optimizasyon ayarları , İçerik girişleri , Resim-Fotoğraf editörü , Video , Pdf , Dosya , Esnek kategori modülü , Url, title, meta tag ve tüm site içeriklerini değiştirebilirsiniz. Web projelerinizi daha iyi bir şekilde geliştirmenize olanak tanır. Paneli her müşterimize ihtiyaçları doğrultusunda modül ve özellik ekleme işlemleri yapıyoruz. Kısaca bu tür çalışmalar için öncelikli olarak analize, plana, yenilikçi fikirlere gereksinim olduğunun altını da çizmek isteriz.

 

Özel Yazılım

Özel yazılım hizmetimiz ile web tabanlı çözümler sunmaktayız. İşinizi, iş akışınızı webe taşımanızı sağlıyoruz. Kendini ispatlamış çözümlerimiz modüller haline ve paketler haline getirdik. Ürünlerimiz arasından kolayca tercih edebilirsiniz. Ayrıca tamamen farklı bir iş fikriniz mevcut ise bize analiz esnasında anlatmanız yeterli. Tarif edebildiğiniz her projeyi hayata geçirebiliyoruz.

 • Özel yazılım olarak geliştirdiğimiz projelerden bazıları;
 • Otel rezervasyon sistemleri,
 • Online satış mağazaları,
 • Zincir yönetimi,
 • Satış otomasyonu,
 • Bayi otomasyonu,
 • Özel ödeme çözümleri,
 • Gelişmiş portal uygulamaları,
 • Intranet çözümleri,
 • Müşteri yönetim sistemleri (CRM),
 • İçerik yönetim sistemleri ,
 • Teklif yönetim sistemleri,
 • Eğitim ve sınav sistemleri,
 • Üretim takibi,
 • Online destek CHAT uygulamaları,
 • E-Posta ve SMS apileri,
 • ve niceleri..

 

 

Siz Tarif Edin, Biz Hayata  Geçirelim!